Wyświetl pojedynczy post
Greeg
Senior Member
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14116
Stary 20.08.2010, 23:30
Czy takiego tekstu nie dałoby się opublikować chociaż na Interii w formie dajmy na to listu otwartego do Prezydenta miasta i inwestora zastępczego ?

Chodzi o to żeby ewidentnie wytknąć tym ludziom ich kłamstwa, niekompetencje i brak podstawowej wiedzy na temat realizowania inwestycji poparte konkretnymi przykładami.
Odpowiedz cytując