|
Czy takiego tekstu nie dałoby się opublikować chociaż na Interii w formie dajmy na to listu otwartego do Prezydenta miasta i inwestora zastępczego ?
Chodzi o to żeby ewidentnie wytknąć tym ludziom ich kłamstwa, niekompetencje i brak podstawowej wiedzy na temat realizowania inwestycji poparte konkretnymi przykładami.
|