Jak się podaje cenę telebimu sprzed 3-4 lat to wychodzą takie jaja. Wtedy LCD było stosunkowo nową technologią.
Kilka przydługich uwag po czwartku
www.wislakrakow.com/www/showarticle.php?articleid=23761
Polecam fragment dotyczący nawierzchni deptaku przy ul. Reymana.