Wyświetl pojedynczy post
rav
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14114
Stary 20.08.2010, 23:21
Jak się podaje cenę telebimu sprzed 3-4 lat to wychodzą takie jaja. Wtedy LCD było stosunkowo nową technologią.

Kilka przydługich uwag po czwartku
www.wislakrakow.com/www/showarticle.php?articleid=23761
Polecam fragment dotyczący nawierzchni deptaku przy ul. Reymana.
Odpowiedz cytując