Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
pete29
Member
 
Od: 11.2005
Skąd: Wroclaw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1866
Stary 20.08.2010, 22:26
A że pasy totalnymi łajzami nie są, pokazały wszystkie mecze w których grali. 0 punktów nie oddaje ich poziomu. Grali żenadinę z nami (jeżeli chodzi o to ich granie na czas), ale są zgrani, stosunkowo solidni i potrafią ukłuć, tylko żądła mają nieostre. Moim zdaniem są z dwa kroki za Śląskiem, a na tę chwilę za nich raz dwa powinny wskakiwać Bytom, Arka, i KGHM, a poprzepychać się mogą z Zabrzem, Lechią i Koroną.[/QUOTE



Nie mam nic do Cracovii
generalnie skład mają bardzo przeciętny
Saidi oczywiście wygląda na gracza nie z tej planety jak na naszą ligę
ale mają Cabaja , który im potrafi sp**** ć 93 minuty gry
jeżeli przegraja w niedzielę z Lechem to będą mieli problemy
Ulatowski tez niewiele im pomoże

wg mnie będą walczyć o utrzymanie
Odpowiedz cytując