|
A że pasy totalnymi łajzami nie są, pokazały wszystkie mecze w których grali. 0 punktów nie oddaje ich poziomu. Grali żenadinę z nami (jeżeli chodzi o to ich granie na czas), ale są zgrani, stosunkowo solidni i potrafią ukłuć, tylko żądła mają nieostre. Moim zdaniem są z dwa kroki za Śląskiem, a na tę chwilę za nich raz dwa powinny wskakiwać Bytom, Arka, i KGHM, a poprzepychać się mogą z Zabrzem, Lechią i Koroną.[/QUOTE
Nie mam nic do Cracovii
generalnie skład mają bardzo przeciętny
Saidi oczywiście wygląda na gracza nie z tej planety jak na naszą ligę
ale mają Cabaja , który im potrafi sp**** ć 93 minuty gry
jeżeli przegraja w niedzielę z Lechem to będą mieli problemy
Ulatowski tez niewiele im pomoże
wg mnie będą walczyć o utrzymanie
|