Al_29 napisał(a):

Gdy chce zgrać piosenki na komórke, wyskakuje mi taki błąd. http://i33.tinypic.com/rs5s8m.jpg
pamięci mam wystarczająco, jednak zeby sie wgrały, musze usunąć inne z telefonu..
jaka może być tego przyczyna?
|
A jak zgrywasz? Wsadzasz kartę do czytnika pamięci? Bo ja mam tak, że na karcie pamięci jest taki mały przełącznik 'LOCK', i jak jest zablokowane to nie można na karcie nic zapisać.