No więc jak obiecałem kilka, a nawet kilkanaście screenów z pierwszego sezonu. Najpierw terminarz:
http://i33.tinypic.com/5btt77.jpg
http://i35.tinypic.com/245ijjl.jpg
http://i36.tinypic.com/28upaxg.jpg
Wszystkie przeprowadzone transfery tj lato 2009 i zima 2010:
http://i36.tinypic.com/20qb4zk.jpg
Tabela końcowa:
http://i35.tinypic.com/33xycg9.jpg
Niestety zapomniałem zrobić screena ze statystykami graczy/drużyn, a teraz już nie mogę, ale mam za to podsumowanie sezonu:
http://i37.tinypic.com/24y6884.jpg
Potem przyszedł czas na MŚ z reprezentacją Wybrzeża Kości Słoniowej.
W sparingach wygrałem 3-1 z Australią i przegrałem 1-3 z Kamerunem w debiucie.
Do grupy ze mną trafiły: Holandia, Korea Płd oraz Bułgaria.
Skład powołany na MŚ
http://i37.tinypic.com/2144jkx.jpg
Zabrakło m.in A.Kone czy Gervinho, którzy tuż przed mistrzostwami doznali kontuzji i wystąpić nie mogli.
Wyniki oraz tabela:
http://i37.tinypic.com/e13h9g.jpg
Faza pucharowa:
http://i34.tinypic.com/fu7s68.jpg
W meczu o brąz wygrałem 1-0 z Urugwajem.
Statystyki zawodników:
http://i38.tinypic.com/30m614l.jpg
Sparingi przed sezonem:
http://i34.tinypic.com/2crpv6c.jpg
Transfery po pierwszych dwóch tygodniach okna:
http://i38.tinypic.com/okrext.jpg
Najlepszy spośród nabytych:
Hans Henrik Andreasen:
http://i38.tinypic.com/17zreg.jpg
Oraz zawodnik, który dołączy do mnie w grudniu z brazylijskiego Sao Paulo, Richarlyson:
http://i38.tinypic.com/2i8hv7t.jpg
Ktoś prosił o sztab, więc:
http://i36.tinypic.com/2co239z.jpg
I można powiedzieć rodzynek w tym towarzystwie, bo jedyny obcokrajowiec, za to bardzo go polecam, Robert Prosinecki:
http://i34.tinypic.com/2vlmuc5.jpg