Watts napisał(a):

Kolego, edytor jest wbudowany. Wchodzisz w Menu Start -> Sports Interactive -> FM 2010 -> Tools -> Editor.
Ja grałem CD Toledo, po barażach do Segunda Division B nie zapisałem gry i wydupczyło mi prąd. Od tej pory jestem obrażony na FMa :(
|
Powinieneś się raczej na prąd obrazić ^^
Autozapisu nie masz?