Wyświetl pojedynczy post
pablo92TSW
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4166
Stary 20.08.2010, 21:50
Watts napisał(a):Wyświetl post
Kolego, edytor jest wbudowany. Wchodzisz w Menu Start -> Sports Interactive -> FM 2010 -> Tools -> Editor.

Ja grałem CD Toledo, po barażach do Segunda Division B nie zapisałem gry i wydupczyło mi prąd. Od tej pory jestem obrażony na FMa :(

Powinieneś się raczej na prąd obrazić ^^

Autozapisu nie masz?
Odpowiedz cytując