pozdi91 napisał(a):

|
A można prosić jakiś link? Nigdy nie korzystałem z żadnych programów/dodatków do fma jeszcze.
|
Kolego, edytor jest wbudowany. Wchodzisz w Menu Start -> Sports Interactive -> FM 2010 -> Tools -> Editor.
Ja grałem CD Toledo, po barażach do Segunda Division B nie zapisałem gry i wydupczyło mi prąd. Od tej pory jestem obrażony na FMa :(