Wyświetl pojedynczy post
Watts
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4165
Stary 20.08.2010, 21:30
pozdi91 napisał(a):Wyświetl post
A można prosić jakiś link? Nigdy nie korzystałem z żadnych programów/dodatków do fma jeszcze.
Kolego, edytor jest wbudowany. Wchodzisz w Menu Start -> Sports Interactive -> FM 2010 -> Tools -> Editor.

Ja grałem CD Toledo, po barażach do Segunda Division B nie zapisałem gry i wydupczyło mi prąd. Od tej pory jestem obrażony na FMa :(
Odpowiedz cytując