Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#167
Stary 20.08.2010, 20:54
BRTS39 napisał(a):Wyświetl post
Ale nasza obrona naprawde nie wyglada zaciekawie, Cleber odchodzi za pół roku a Chavez za rok.
Ledwo co Chavez do nas przyszedł, nie zagrał nawet ani jednego meczu, a Wy już lamentujecie! Spokój. Narazie to nawet nie wiemy na co stać Chaveza, a poza tym, to nasza drużyna gra teraz do dupy i boję się, że nawet Chavez może nam nie pomóc.