Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
BiałaGwiazda
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1842
Stary 20.08.2010, 20:34
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Smolarek, Kazmierczak, Golanski za free... Sobota, Bruno - za niewielkie pieniadze ... Jednak mozna znalezc fajnych pilkarzy.
Sobota też przyszedł do Śląska za free z MKSu Kluczbork.Wrocławianie musieli się tylko troche natrudzić,żeby go przekonać do gry w Śląsku,bo miał też bardzo konkretną propozycje z Górnika Zabrze i wcześniej z Cracovii.

Swoja drogą Sobota i Grosicki powinni otrzymać powołanie od Smudy na najbliższe mecze kadry z Ukrainą i Australią.Prezentują wysoką,dobrą formę od początku sezonu w przeciwieństwie do Rybusa czy Boguskiego.
Odpowiedz cytując