For_FuN_ napisał(a):

|
Smolarek, Kazmierczak, Golanski za free... Sobota, Bruno - za niewielkie pieniadze ... Jednak mozna znalezc fajnych pilkarzy.
|
Sobota też przyszedł do Śląska za free z MKSu Kluczbork.Wrocławianie musieli się tylko troche natrudzić,żeby go przekonać do gry w Śląsku,bo miał też bardzo konkretną propozycje z Górnika Zabrze i wcześniej z Cracovii.
Swoja drogą Sobota i Grosicki powinni otrzymać powołanie od Smudy na najbliższe mecze kadry z Ukrainą i Australią.Prezentują wysoką,dobrą formę od początku sezonu w przeciwieństwie do Rybusa czy Boguskiego.