Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1821
Stary 20.08.2010, 18:57
Buziek_LG napisał(a):Wyświetl post
(...)
Jasne, na polską ligę to styka. Ale na europejskie puchary - na razie nie. To poziom podwórkowy, mimo obecności Bakero i Smolarka. Może z czasem będzie lepiej, ale na razie nie umieją rozegrać szybkiego ataku pozycyjnego. Wszystko na stojąco.

Nie mam pojęcia, co powiedział Wojciechowski - o tym, że wszedł z Janasem do szatni powiedzieli komentatorzy OS. Chodzi o to, że to trochę "dziwne" zwyczaje - na ogół prezes nie jest od trenowania, wyznaczania zawodników do zmienienia etc.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując