Wyświetl pojedynczy post
BRTS39
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: wielkopolskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#164
Stary 20.08.2010, 18:55
Ale nasza obrona naprawde nie wyglada zaciekawie, Cleber odchodzi za pół roku a Chavez za rok.

Oczywiście macie racje to nie ten temat.
Ale również macie racje że lepiej bedzie jak sie bedziemy nad tym zastanawiać za rok.
Ostatnio edytowane przez BRTS39 : 20.08.2010 o godz. 21:03.
Jovanovic - masz plusa.