|
Ale nasza obrona naprawde nie wyglada zaciekawie, Cleber odchodzi za pół roku a Chavez za rok.
Oczywiście macie racje to nie ten temat.
Ale również macie racje że lepiej bedzie jak sie bedziemy nad tym zastanawiać za rok.
Ostatnio edytowane przez BRTS39 : 20.08.2010 o godz. 21:03.
|