RAF napisał(a):

Uwazam ze za milion euro mozesz kupic napastinka ktory bedzie dawal wieksza gwarancje sukcesu w starciu ze sredniakami europejskimi
|
Hmm, pewnie tak, ale do tego trzeba miec siatke skautow(ktorej nie ma zaden polski klub) i nie bedzie to napewno pilkarz 20-letni(wyrozniajacy sie w danej lidze). Mowic tez o gwarancji sukcesu przy kwocie 1 mln euro w kontekscie wystepow na europejskich arenach, to przegiecie

.
P.S - Niektorzy tu pisza, jakby Sobiech byl juz w pelni uksztaltowanym pilkarzem i nie zrobi zadnych postepow

(sytuacja analogiczna, jak z Lewandowskim)...