Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
gooro33
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Kraków Wróblowice
Offline
#
14106
20.08.2010, 18:31
orzeu
napisał(a):
1. Czyli nie bedzie zamaskowana asfaltu.
2. "Nie mamy panskiego telebimu, i co pan nam zrobi?"
3. Skandaliczna odpowiedz. Na 15 tysiecy "konieczny jest telebim dla celow ewakuacji", na 30 tys juz nie. I rozliczenie bedzie "pozniej", wobec tego neich u nas bedzie tak samo.
4. Chamska odpowiedz, pokazuje poziom kultury odpowiadajacego.
7,8. "To projektant zle zrobil projekt. A my? Mielismy to niby weryfikowac przed puszczeniem na przetarg? Daj pan spokoj. O! Piniendzy nie bylo!"
9,10. Zabralismy wam biura, wyrzucilismy was na inne stadiony na ponad rok. Ale w zamian zrobilismy wam juz to co bylo naszym obowiazkiem czyli dalismy kontenery! I o co wam chodzi?
16
A to zdjecie peknietej konstrukcji to sa jaja. Inspektora nadzoru na tej budowie tez nie ma?
Bez dwoch zdan potrzebny jest rysunek prezia na duzym przescieradle 16x9 z podpisem "Telebim im. Jacka Majchrowskiego". Nie zrobie tego bo nie potrafie ale bez kitu moge to nawet zasponsorowac bo mnie tak ten koles w....ia.
szkoda ze to nierealne... szkoda...
POLSKIE KORZENIE - POLSKI KLUB
...Z tysięcy klubów, ja wybrałem ten,
Ten boski Krakowski nasz TS
I w każdej chwili czy dobrej czy złej,
Będ
ę kochał Wisełkę, na pewno to wiem!!!
gooro33
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do gooro33
Odwiedź stronę domową użytkownika gooro33!
Znajdź inne posty napisane przez gooro33