Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Buziek_LG
Senior Member
 
Od: 09.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1801
Stary 20.08.2010, 18:18
bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
Sam uważam, że zachwyty nad Polonią są dalece przedwczesne
ale z dzisiejszym ferowaniem wyroków to bym sie wstrzymał
chociaż do zakończenia meczu
2:1 dobrze bo jak nie wygrają to s.......ą mi kupon. Nic to że za drobne ale jak się coś postawi to tą naszą ligę nawet da się oglądać ;]
Odpowiedz cytując