bridgeburner napisał(a):

Sam uważam, że zachwyty nad Polonią są dalece przedwczesne
ale z dzisiejszym ferowaniem wyroków to bym sie wstrzymał
chociaż do zakończenia meczu
|
2:1 dobrze bo jak nie wygrają to s.......ą mi kupon. Nic to że za drobne ale jak się coś postawi to tą naszą ligę nawet da się oglądać ;]