Wyświetl pojedynczy post
orzeu
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14105
Stary 20.08.2010, 18:09
1. Czyli nie bedzie zamaskowana asfaltu.
2. "Nie mamy panskiego telebimu, i co pan nam zrobi?"
3. Skandaliczna odpowiedz. Na 15 tysiecy "konieczny jest telebim dla celow ewakuacji", na 30 tys juz nie. I rozliczenie bedzie "pozniej", wobec tego neich u nas bedzie tak samo.
4. Chamska odpowiedz, pokazuje poziom kultury odpowiadajacego.
7,8. "To projektant zle zrobil projekt. A my? Mielismy to niby weryfikowac przed puszczeniem na przetarg? Daj pan spokoj. O! Piniendzy nie bylo!"
9,10. Zabralismy wam biura, wyrzucilismy was na inne stadiony na ponad rok. Ale w zamian zrobilismy wam juz to co bylo naszym obowiazkiem czyli dalismy kontenery! I o co wam chodzi?
16

A to zdjecie peknietej konstrukcji to sa jaja. Inspektora nadzoru na tej budowie tez nie ma?

Bez dwoch zdan potrzebny jest rysunek prezia na duzym przescieradle 16x9 z podpisem "Telebim im. Jacka Majchrowskiego". Nie zrobie tego bo nie potrafie ale bez kitu moge to nawet zasponsorowac bo mnie tak ten koles w....ia.
WISŁA PANY !!
Odpowiedz cytując