Cytat:
Cytat:
|
Wiadomo, że Polonia ma w tej chwili najlepszych polskich zawodników dostępnych na poziomie ligowym, więc większość przeciwników będzie chciało wykorzystać zasadę fair play. Taka prawda, prezentujemy wysoki poziom, więc rywale będą chcieli to jakoś nadrobić.
|
Taka prawda, że takie gadanie zazwyczaj kończy się w ten sposób, że prędzej czy później trzeba te słowa przełknąć, bo się okazuje jak bardzo dalekie one są od rzeczywistości, która jest, no, jak zwykle, normalna i przeciętna. Wiadomo, jeden dobry mecz i już jest ekstaza, sam wiem co się działo po "dobrej przegranej" z Arsenalem Ale takie rzeczy, to lepiej sobie mówić na własnym forum gdzieś tam na www.kocham-polonie.prv.pl/forum, niż w gościach... Więcej pokory.
|
Heh... wczoraj w nocy to pisałem. Nie spodziewałem się, że to się tak szybko spełni. Gratulacje Zagłębie!
