|
Polonia spuchnie, jak nie teraz to po czasie. Nie chodzi o transfery i trenera, ale o sama specyfike naszej ligi. Beda wysoko, tego jestem pewien, ale punktow pogubia sporo, pytanie czy wiecej czy mniej od reszty.
PS; Bramka przepiekna. Sobiech to drewno a Tosik przereklamowany od 2 sezonow.
Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
|