Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1786
Stary 20.08.2010, 17:23
Polonia spuchnie, jak nie teraz to po czasie. Nie chodzi o transfery i trenera, ale o sama specyfike naszej ligi. Beda wysoko, tego jestem pewien, ale punktow pogubia sporo, pytanie czy wiecej czy mniej od reszty.

PS; Bramka przepiekna. Sobiech to drewno a Tosik przereklamowany od 2 sezonow.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując