|
losiu2001, nie lubie sie wtracac, ale wiecej energi zuzyles zeby sie ponapinac odpisujac koledze MiszczMan niz bys odpowiedzial poprawnie na zadane pytanie!!! jesli draznia cie takie wpisy poprostu nie odppisuj bo pomysl ze napinka jest 100x bardziej wk...jaca niz nawet najglupsze pytania!!!
sorka za OT
Ostatnio edytowane przez cortezz : 20.08.2010 o godz. 16:29.
|