szczepans21 napisał(a):

|
mam nadzieję że w poniedziałek przerwiemy ten węzeł gordyjski i zaczniemy normalność..we wrześniu powrót do domu na R22..już mam ciarki..
|
Ja też mam taką nadzieję, ale obawiam się, że tą normalność może wprowadzić pojawienie się nowego właściciela, który pozbyłby się doradców pokroju Rogali czy Kapki. Cóż pozaostaje czekać do przyszłego tygodnia.