Temat
:
Kupię , sprzedam , zamienię
Wyświetl pojedynczy post
becia__15
Member
Od: 03.2009
Offline
#
2700
20.08.2010, 14:13
Witam!
Sprzedam grę TOY STORY 3! NOWA! ZAFOLIOWANA! ORYGINALNA!
TANIO!
http://allegro.pl/show_item.php?item=1197732311
Polecam i pozdrawiam
becia__15
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do becia__15
Znajdź inne posty napisane przez becia__15