|
W tym linku, który przysłałeś jest nazwisko Kopunka - osobiście boję się, że sprowadzają jakiegoś kolejnego beznadziejnego gracza na środek...
Do środka potrzeba mocnych zawodników zagranicznych - może to nudne i powtarzam się już któryś raz, ale twierdzę, że drużynę trzeba budować od środka pola. Należałoby kupić 2-3 bardzo silnych fizycznie i kreatywnych środkowych pomocników. Jednego walczaka, typu Sobol, którego czas w niedługim czasie się pewnie skończy(może 2 lata jeszcze pogra, ale to chyba maksimum) i dwóch ofensywnych, kreatorów gry, z Brazylii i może jakiegoś Messiego krajów bałkańskich o ile taki istnieje... Wisłę trzeba od tego elementu budować. Drużyna jest mocna, jak potrafi sprawnie prowadzić grę, a prowadzenie gry należy w znacznym stopniu do środka pola.
|