Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
marekwislak
Junior Member
Od: 10.2008
Offline
#
2993
20.08.2010, 13:41
to fajnie bo chciałem kupić bilet znajomemu, a on nie ma czasu..wielkie dzięki.
Pozdro.
marekwislak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do marekwislak
Znajdź inne posty napisane przez marekwislak