|
A ja jestem ciekaw czy jak już jest podane to "prawdziwe" otwarcie stadionu i jak obiecywał Majchrowski, że będzie to na pewno na 100% to czy będzie w ogóle to rozreklamowane gdzieś, bo jak na razie to marketing kuleje... albo go w ogóle praktycznie nie ma (wiadomo, że jak na razie to nie ma co reklamować).
Szczerze mówiąc klub chyba tak samo jak ja nie wierzy, że nastąpi to niebawem...
Wybór Był Prosty - Wiara w Jednego Boga, Krakowska Wisła To Naszego Życia Droga!
|