Arapaho napisał(a):

|
Odnośnie relacji konferencji ze strony klubowej. Nie wiem czy to błędy w relacji czy tak faktycznie mówila pani Niedziałkowska : o parkingach wzdłuż Reymana juz tu mówiono, druga sprawa :"Niedziałkowska poinformowała również o tym, dlaczego rama podtrzymująca dach obu trybun, wschodniej i zachodniej, jest żelbetowa. „Rama stalowa została zastąpiona ramą żelbetową z powodu braku gwarancji bezpieczeństwa” – powiedziała, dodając, że gminę kosztowało to dodatkowe 12 mln zł, 6 mln na każdą z trybun. " - [B]przecież jest na odwrót bo mamy ramy stalowe.Więc albo się znów pomyliła albo mamy zagrażajace bezpieczeństwu ramy stalowe
|
Z nazwą ulicy się musiała pomylić, jeśli chodzi o ramy natomiast, to pomyliła się redakcja, pamiętam, co mówiła i dwie strony wstecz patrząc na moją chociażby "relację live" - powiiedziała o zamianie ram z żelbetowych na stalowe.