to jak juz jestesmy przy telebimach to ciekawi mnie jedna rzecz, czy on bedzie zaslanial cala konstrukcje telebimu, w ten o to sposob,
http://i36.tinypic.com/20shhyg.jpg
czy tylko ta czesc srodkowa
http://i37.tinypic.com/5mjx4l.jpg
co oczywiscie wygladaloby mniej estetycznie.. i czy to jest zalezne od zachcianki zamawiajacego (ze moze dowolny rozmar zamowic) i czy jest mozliwosc polozenia telebimu na calej konstrukcji bez potrzeby odslaniania tych bocznych przejsciowek.? bo patrzac na ta rame odnosze wrazenie ze zaslaniac bedzie tylko srodkowa czesc bo po bokach nie ma tych pionowych ram..