Temat
:
Bilety
Wy¶wietl pojedynczy post
WRz¦
Senior Member
Od: 11.2008
Offline
#
2989
20.08.2010, 09:24
bo jedzie 800 osób a na mecz pojdzie 4000?
WRz¦
Zobacz publiczny profil
Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć do WRz¦
ZnajdĽ inne posty napisane przez WRz¦