rafal777 napisał(a):

|
Wyobrażacie sobie ewakuacje trybuny? 12tys ludzi wybiega ze stadionu a tu pełno aut tarasujących drogę....To na pewno jest pomyłka
|
Na 100% przejęzyczenie lub niewiedza. Reymana to teraz deptak ze ścieżką rowerową a nie ulica czy parking. Samochody musiałyby parkowac między latarniami a ścieżką rowerową w dodatku na tym śmiesznie pofalowanym asfalcie

parkingi muszą być przy Reymonta bo tam jest sporo miejsca , swoją drogą cała przestrzeń przed trybuną D wmaga natychmiastowej przebudowy bo to miejsce wygląda tragicznie
