Wyświetl pojedynczy post
Darson1986
Junior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14076
Stary 20.08.2010, 09:07
rafal777 napisał(a):Wyświetl post
Wyobrażacie sobie ewakuacje trybuny? 12tys ludzi wybiega ze stadionu a tu pełno aut tarasujących drogę....To na pewno jest pomyłka
Na 100% przejęzyczenie lub niewiedza. Reymana to teraz deptak ze ścieżką rowerową a nie ulica czy parking. Samochody musiałyby parkowac między latarniami a ścieżką rowerową w dodatku na tym śmiesznie pofalowanym asfalcie parkingi muszą być przy Reymonta bo tam jest sporo miejsca , swoją drogą cała przestrzeń przed trybuną D wmaga natychmiastowej przebudowy bo to miejsce wygląda tragicznie
Odpowiedz cytując