Była wyżerka dla żurnalistów, było och i ach no to mamy dzisiaj ...
Majchrowski napisał(a):
|
- Dziś nie ma mowy już o rozpamiętywaniu tego, co można było zrobić inaczej. Stadion był budowany na raty, bo tak się ułożyło, że najpierw brakowało pieniędzy, a potem nie można było zmieniać projektu w walce o Euro. Co ważne, w przeciwieństwie do poznańskiego stadionu Lecha czy warszawskiej Legii nasz będzie kompletny od listopada. W tamtych miastach przy trzech trybunach będą grali jeszcze do następnego lata - podkreślał.
|
Oczywiście, nikt się nie zająknie, że Lech tylko jedną rundę grał we Wronkach a Legia cały czas u siebie.
Dać pismakom wódki i kiełbasy to napiszą każde gó...o bezkrytycznie
Reszta tutej >
http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,357...l_gwizdka.html