|
a tak na marginesie... Nauczyciele Wislakow z Karabakhu zostali zmiazdzeni przez Dortmund 4:0 a powinno byc ze 6 zero/ Pierwszy strzal na bramke Borussi Karbakh oddal w 68 minucie czy jakos tak/ a ktos naiwny pisal ze poziom pilki na swiecie sie wyrownuje....
Ostatnio edytowane przez InfinitI : 20.08.2010 o godz. 04:35.
|