Wyświetl pojedynczy post
Forza
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33771
Stary 20.08.2010, 01:22
Cóż... realnie - okienko zaczyna się za 3,5 miesiąca ;-) Szefa scoutingu nie ma... a 3,5 miesiąca to mało jak na obserwacje.

Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma. Tylko niech to zgra jakiś porzadny trener.
Odpowiedz cytując