Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Forza
Senior Member
Od: 06.2010
Offline
#
33771
20.08.2010, 01:22
Cóż... realnie - okienko zaczyna się za 3,5 miesiąca ;-) Szefa scoutingu nie ma... a 3,5 miesiąca to mało jak na obserwacje.
Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma. Tylko niech to zgra jakiś porzadny trener.
Forza
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Forza
Znajdź inne posty napisane przez Forza