Wyświetl pojedynczy post
arrosmay
Senior Member
 
 
Od: 03.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4162
Stary 19.08.2010, 21:30
Ja wczoraj ukończyłem sezon i wygrałem wszystko w Polsce + 0 punktów w LM ;(
Niespodziewanie mając jedynie krajową reputację i nie mając wtedy żadnych sukcesów (oprócz SPP, bo to już styczeń był) zostałem wybrany na selekcjonera Wybrzeża Kości Słoniowej
Jak skończę mundial (prawdopodobnie jutro) to wrzucę screeny wszystkiego, a tymczasem zapraszam do czytania i komentowania mojego manifestu, który prowadzę grając inną drużyną:http://www.cmrev.com/manifesty/notka...h-_7,6487.html
Odpowiedz cytując