Wyświetl pojedynczy post
Maxell
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Kraków City NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14058
Stary 19.08.2010, 21:26
6. Mecz Wisła vs. Dziennikarze (wynik bodajże 2:0)
7. Dziennikarze chyba mieli całkiem niezły wyżerek przed konferencją
8. Konferencja Majcher, Basałaj

PS. http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...urawie//39388/
Nie wydaje wam się że z tą murawą jest naprawdę coś nie tak pierwszy "trening" i przy strzale tak się roluje
Załączone obrazki
Typ pliku: jpg Fot_06.jpg (84,9 KB, 112 wyświetleń)
Typ pliku: jpg Fot_07.jpg (71,0 KB, 119 wyświetleń)
Typ pliku: jpg Fot_08.jpg (70,9 KB, 103 wyświetleń)
Ostatnio edytowane przez Maxell : 19.08.2010 o godz. 21:31.
WISŁA KRAKÓW
Odpowiedz cytując