6. Mecz Wisła vs. Dziennikarze (wynik bodajże 2:0)
7. Dziennikarze chyba mieli całkiem niezły wyżerek przed konferencją
8. Konferencja Majcher, Basałaj
PS.
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...urawie//39388/
Nie wydaje wam się że z tą murawą jest naprawdę coś nie tak pierwszy "trening" i przy strzale tak się roluje
