|
Zrzuty z relacji live (przepraszam za jakość)
1. Oświetlenie murawy ( strasznie to nierównomierne i słabe ale może to tylko w przekazie tak wyglądało).
2. Wyjście piłkarzy(o ile wyjście na trening następowało po tym zjeździe to już zejście z treningu wykonywali na skróty po trawce pod górkę tam ewidentnie by się schodki przydały).
3. Trening (Boguski musi potrenować celność strzałów)
4. Prysznic w czasie treningu.
5. Narada Cleber Brożek przed gierką Wisła vs. Dziennikarze
Ostatnio edytowane przez Maxell : 19.08.2010 o godz. 21:38.
|