Wyświetl pojedynczy post
Maxell
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Kraków City NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14055
Stary 19.08.2010, 21:22
Zrzuty z relacji live (przepraszam za jakość)
1. Oświetlenie murawy ( strasznie to nierównomierne i słabe ale może to tylko w przekazie tak wyglądało).
2. Wyjście piłkarzy(o ile wyjście na trening następowało po tym zjeździe to już zejście z treningu wykonywali na skróty po trawce pod górkę tam ewidentnie by się schodki przydały).
3. Trening (Boguski musi potrenować celność strzałów)
4. Prysznic w czasie treningu.
5. Narada Cleber Brożek przed gierką Wisła vs. Dziennikarze
Załączone obrazki
Typ pliku: jpg Fot_01.jpg (62,9 KB, 201 wyświetleń)
Typ pliku: jpg Fot_02.jpg (77,6 KB, 161 wyświetleń)
Typ pliku: jpg Fot_03.jpg (81,8 KB, 161 wyświetleń)
Typ pliku: jpg Fot_04.jpg (67,9 KB, 167 wyświetleń)
Typ pliku: jpg Fot_05.jpg (70,9 KB, 165 wyświetleń)
Ostatnio edytowane przez Maxell : 19.08.2010 o godz. 21:38.
WISŁA KRAKÓW
Odpowiedz cytując