Niedziałkowska kolejny raz robi z nas idiotów mówiąc, że koszt jednego telebimu to 1,8mln. 3min w googlach i znalazłem przykładową cenę
9,2 tys/m2
(
http://www.ledtelebimy.pl/podstrona,...chomienie.html) Chyba, że ZIKIT wychodzi na przeciw kibicom pracującym na stacjach kosmicznych i nasze telebimy będą miały po 200m2 powierzchni.