Wyświetl pojedynczy post
Buziek_LG
Senior Member
 
Od: 09.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9830
Stary 19.08.2010, 21:06
Opozycja nie jest od współrządzenia od tego jest koalicjant(lub zaplecze społeczne w opcji gdy rządzi jedna partia). Tak jest na całym świecie. Gdy Bush wysyłał kolejne regimenty do Iraku demokraci mówili że to fatalne posunięcie, nie zaś co ich zdaniem należy zrobić. Gdy Brown rozdmuchiwał budżet Wielkiej Brytanii do granic konserwatyści nie przedstawiali swojej wizji reformy państwa, a jedynie alarmowali że to się w szybkim czasie zawali. Ty cytując Borowskiego wymagasz by PiS czy SLD wypowiedziało niepopularne słowa nie mając najmniejszego wpływu na przebieg czy w ogóle zainicjowanie reform. Nie mówiąc już o tym że PO od 3 lat ma mandat społeczny do "reformowania finansów publicznych" od 6 tygodni zaś ma pełnię władzy czy jakakolwiek reforma została przynajmniej dotknięta? Zaś obecnie między innymi przy twojej aprobacie rząd buja się do następnych wyborów licząc że jakimś cudem wygra, tylko niestety zaraz potem będą kolejne wybory, a po nich następne i tak reformy państwa będą wciąż na horyzoncie.

Zaś co do Borowskiego skoro tak mądrze gada to miał czas by swoje mądrości wprowadzać w czyn(jako opozycjonista gdy walił w rząd Buzka aż miło), a teraz gdy już jest na uboczu to niech tam sobie siedzi. Cytowanie go mija się z celem i wyciąga nieprzyjemnego i mocno śmierdzącego trupa z szafy