Wyświetl pojedynczy post
orzeu
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14046
Stary 19.08.2010, 21:04
spidey napisał(a):Wyświetl post
My gramy mecz na otwarcie z Arsenalem, a Wisła gra z Legią. To dość nobilitujące.
Nie moj drogi. U nas na otwarcie stadionu grac bedzie Wisła, obojetne z kim bo na nia przyjdziemy. U Was na otwarcie gral Arsenal z gospodarzami :]
WISŁA PANY !!
Odpowiedz cytując