spidey napisał(a):

My gramy mecz na otwarcie z Arsenalem, a Wisła gra z Legią. To dość nobilitujące.
|
Mecz na otwarcie gramy z Koroną, nie z wami

A z wami będzie jedynie pierwszy mecz przy gotowych wszystkich trybunach. Taki mecz dopiero przed wami, jak zbudują wam czwartą trybunkę. Zresztą, u nas też chcą tego typu festyn, jak wasz mecz z Arsenalem zrobić z jakąś znaną drużynę, ale szczegółów na razie brak.
Więc pudło, panie warszawiaku
