Wyświetl pojedynczy post
martin_6
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14045
Stary 19.08.2010, 20:59
spidey napisał(a):Wyświetl post
My gramy mecz na otwarcie z Arsenalem, a Wisła gra z Legią. To dość nobilitujące.
Mecz na otwarcie gramy z Koroną, nie z wami A z wami będzie jedynie pierwszy mecz przy gotowych wszystkich trybunach. Taki mecz dopiero przed wami, jak zbudują wam czwartą trybunkę. Zresztą, u nas też chcą tego typu festyn, jak wasz mecz z Arsenalem zrobić z jakąś znaną drużynę, ale szczegółów na razie brak.

Więc pudło, panie warszawiaku
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas,
Że na drzewach zamiast liści
Będą wisieć komuniści!

UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY!
Odpowiedz cytując