nie wiem skąd się w tym temacie wziął St@chu (a myślę, że nie bez przypadku) wiem jednak, że tylko kretyn (a niestety jest ich wiele) może łyknąć tę tanią, beznadziejną i poniżej godności intelektu ludzkiego agitkę polityczną.
St@achowi polecam analizę postawy PO w czasie gdy to ona była w opozycji. Analiza postawy PO sprowadzała się do
http://wyborcza.pl/1,79853,3134878.html
Jeślli mam pretensje do PIS to oto, że tę bandę kapusiów PRLu nie napiętnują jeszcze bardziej - winii dzień w dzień przypominać 10 obietnic Tuska - powinni pokazywać spoty wyborcze PO, winni dokładnie odgrzewać cała tą atmosferę.
"Zachowanie się publiczności krakowskiej, a raczej zwolenników Cracovii na ostatnich jej meczach, stało się naprawdę skandalicznem. Tylko ten sędzia jest dobry, sprawiedliwy i obiektywny, który jej dogadza, każdy inny jest "kaloszem", "papuciem", "zbrodniarzem". Doprowadziło to do najzwyklejszego terroru. " Tygodnik Sportowy rok 1924, nr 43