Wyświetl pojedynczy post
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4330
Stary 19.08.2010, 20:52
Nie wiem Jak Wisła nie mogla ich przejśc. Dzieli nas przepasc i z dnia na dzien jest co raz gorzej. Niech wygraja 7-0 to Wislacy beda sie wstydzic
Odpowiedz cytując