Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4329
Stary 19.08.2010, 20:51
Kagawa lepszy od Lewandowskiego jest przecież
Śmieszna sytuacja. Japonczyk 1.7m wali z głowy nawet nikt z nim nie skoczył. Grają jak na treningu.

PS. Może po zwycięstwie nad Wisłą dumni Azerowie poczuli się już królami Europy i najzwyczajniej w świecie zlekceważyli Borussię ?
Ostatnio edytowane przez tofik : 19.08.2010 o godz. 20:54.
Odpowiedz cytując