|
Nie, ona nie wie, że telebimy będą mieć pewnie 10/9x6m, tylko konstrukcja pod nie ma 19x6m.
Chociaż ja bym się za panoramiczne nie pogniewał, przynajmniej z boków nie sterczałaby wolna konstrukcja. Telebimy jeśli będą, to zostaną zamontowane tylko na tej środkowej części, gdzie są te stalowe podłużne elementy.
|