Wyświetl pojedynczy post
Darson1986
Junior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14025
Stary 19.08.2010, 20:34
royalmichael napisał(a):Wyświetl post
Z tego co ja zrozumiałem to winę zwaliła na fotografa że tak bezczelnie udało mu się zrobić zdjęcie i ona sama była zszokowana jak to zdjęcia zobaczyła bo tak to w rzeczywistości nie wygląda.
za chwile wmówi nam , ze zdj. były przerobione w photoshopie co do telebimów to wymiary mi sie tu troche nie zgadzają...19m x 6m ? to jakaś panorama będzie? nie widziałem nigdzie telebimów o takich wymiarach. Chyba ,że po środku będzie główny a po bokach jakieś 2 mniejsze(?)
Odpowiedz cytując