Temat
:
Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn.
Wyświetl pojedynczy post
Robson_ABG
Member
Od: 01.2010
Offline
#
5606
19.08.2010, 20:34
Człowieku... terek był wieki temu a ty bedziesz to wypominać przez następne 10 lat ?
nam wypomina się levadie i teraz tych śmiesznych karabachów
ogarnij się
TYLKO WISŁA !
http://www.zapunktuj.pl/rejestracja,30818.html
zaloguj się tu
a ja zaloguje się w twojego linka
Robson_ABG
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Robson_ABG
Znajdź inne posty napisane przez Robson_ABG