Wyświetl pojedynczy post
MiszczMan
Junior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5605
Stary 19.08.2010, 20:33
A Wisła bez problemu mistrza zdobedzie? Bo przecież nie gra w glupich europejskich pucharach, ktore tylko marnują kondycje naszym pilkarzom. Lepiej odpaść zaraz na poczatku z pucharów i walczyć o arcyważnego mistrza, ktory i tak gowno pozniej daje ...
Odpowiedz cytując