Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
Grzesiek7
Senior Member
Od: 01.2006
Skąd: Ogrody Królewskie
Offline
#
14010
19.08.2010, 20:10
Konferencja się właśnie skończyła - podsumuję....
NIE DOWIEDZIAŁEM SIĘ KUR.A NIC...
Powód: TS
Ostatnio edytowane przez Grzesiek7 : 19.08.2010 o godz. 20:11.
Grzesiek7
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Grzesiek7
Znajdź inne posty napisane przez Grzesiek7