elmuchacho napisał(a):

|
nie narzekajcie na naglosnienie, bo bylem pod stadione na dawnym boisku cracovii przy trybunie zachodniej podczas hymnu i bardzo fajnie to brzmialo!
|
Ja też tak się składa dzisiaj przechodziłem jakieś 300 metrów od stadionu ( w okolicach budynków AGH) i hymn słychać było bardzo dobrze...