Wyświetl pojedynczy post
igortsw
Senior Member
 
 
Od: 12.2006
Skąd: Ekonomiczny - od lat fanatyczny!

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14002
Stary 19.08.2010, 20:07
elmuchacho napisał(a):Wyświetl post
nie narzekajcie na naglosnienie, bo bylem pod stadione na dawnym boisku cracovii przy trybunie zachodniej podczas hymnu i bardzo fajnie to brzmialo!
Ja też tak się składa dzisiaj przechodziłem jakieś 300 metrów od stadionu ( w okolicach budynków AGH) i hymn słychać było bardzo dobrze...
<<Każdy z nas ma własny patent by nie stac się JUDASZEM>>
Odpowiedz cytując