Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
Grzesiek7
Senior Member
Od: 01.2006
Skąd: Ogrody Królewskie
Offline
#
14000
19.08.2010, 20:05
tommiyacht
napisał(a):
no ale my tez bedziemy grac przeciez tylko przy dwóch trybunach, wiec whats up ?
Chodzi o uroczyste otwarcie
Grzesiek7
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Grzesiek7
Znajdź inne posty napisane przez Grzesiek7