Wyświetl pojedynczy post
Hanex
Member
 
 
Od: 12.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13999
Stary 19.08.2010, 20:02
Oni sie z nas smieja i to tak perfidnie!! Niedzialkowska nie wierzy w zdjecia z zaciekami, no jaja conajmniej. Mowi, ze z daleka wyglada dobrze
Edit: Pytanie o mecz z Polonia Bytom - nie bedzie, bo dalej nie dziala system kontroli na stadionie, odpowiadal Majchrowski.
Czy beda telebimy - odpowiada Niedzialkowska, wykreca sie, ze stadion bedzie przystosowany do rozgrywek itd. Na telebimy jest konstrukcja i .. tyle Elegancko....
Ostatnio edytowane przez Hanex : 19.08.2010 o godz. 20:05.
Jazda jazda jazda! BIALA GWIAZDA!!
Odpowiedz cytując