Oni sie z nas smieja i to tak perfidnie!! Niedzialkowska nie wierzy w zdjecia z zaciekami, no jaja conajmniej. Mowi, ze z daleka wyglada dobrze

Edit: Pytanie o mecz z Polonia Bytom - nie bedzie, bo dalej nie dziala system kontroli na stadionie, odpowiadal Majchrowski.
Czy beda telebimy - odpowiada Niedzialkowska, wykreca sie, ze stadion bedzie przystosowany do rozgrywek itd. Na telebimy jest konstrukcja i .. tyle

Elegancko....