Wyświetl pojedynczy post
elmuchacho
Junior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13996
Stary 19.08.2010, 20:00
nie narzekajcie na naglosnienie, bo bylem pod stadione na dawnym boisku Cracovii przy trybunie zachodniej podczas hymnu i bardzo fajnie to brzmialo!
Powód: jednak to nazwa klubu
Ostatnio edytowane przez flamengista : 19.08.2010 o godz. 20:06.
Odpowiedz cytując