Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
elmuchacho
Junior Member
Od: 12.2009
Offline
#
13996
19.08.2010, 20:00
nie narzekajcie na naglosnienie, bo bylem pod stadione na dawnym boisku
C
racovii przy trybunie zachodniej podczas hymnu i bardzo fajnie to brzmialo!
Powód: jednak to nazwa klubu
Ostatnio edytowane przez flamengista : 19.08.2010 o godz. 20:06.
elmuchacho
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do elmuchacho
Znajdź inne posty napisane przez elmuchacho