Grzesiek7 napisał(a):

Dowiedzieliśmy się, że w innych miastach się wygłupili otwierając nieukończone stadiony, np. zaledwie 3 trybuny i uroczyste otwarcie na placu budowy...
A nasze miasto się wygłupiać nie będzie...
|
no ale my tez bedziemy grac przeciez tylko przy dwóch trybunach, wiec whats up ?