Wyświetl pojedynczy post
tommiyacht
Senior Member
 
 
Od: 09.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13988
Stary 19.08.2010, 19:54
Grzesiek7 napisał(a):Wyświetl post
Dowiedzieliśmy się, że w innych miastach się wygłupili otwierając nieukończone stadiony, np. zaledwie 3 trybuny i uroczyste otwarcie na placu budowy...
A nasze miasto się wygłupiać nie będzie...
no ale my tez bedziemy grac przeciez tylko przy dwóch trybunach, wiec whats up ?
Odpowiedz cytując